На автобусний рейс продали 9 квитків за ціною 270грн і 6 квитків за ціною 205грн75к. На яку суму

продали квитків на цей рейс.

Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Артем.
1)270*9=2430(грн.)9 квитків
2)205.75*6=1234.50(грн.)6 квитків
3)2430+1234.50=3664.50(грн.)всього