Є два бідони місткістью 10л.і 3л..Як за допомогою цих бідонів набрати з річки 8лю води?


Ответы на вопрос

Отвечает Дычко Карина.
Набираєш в 3 -літровий бідон, переливаєш в 10-літровий, 
знову набираєш в 3-літровий - переливаєш в 10-літровий
знову набираєш в 3-літровий, переливаєш  в 10-літровий
10-3-3-3=1
тепер в 10-літровому бідоні в тебе залишилося місця рівно на 1 л, і коли ти з 3-літрового перелиєш в 10-літровий до повного, в тебе в 3-літровому залишиться рівно 2 л
3-1=2 л
, які переливаєш у потрібну тобі посуду, а потім туди доливаєш два рази по 3 літри з 3-літрового бідона
2+3+3=8л