Чому дорівнює 1-ий член геометричної прогресії (bn) якщо bn=54 і q=6


Ответы на вопрос

Отвечает Рябинин Артем.

bn = b1*qⁿ⁻¹

54 = b1*6ⁿ⁻¹

b1 = 54/6ⁿ⁻¹

Отвечает Лутфрахманов Дамир.

bn=b1*q^n-1

54=b1*6^(n-1)

n=2

b1=54:6

b1=9