На пошиття двох великих наметів витратили 60 м брезенту а на пошиття одного малого намету -на 10 м

менше ніж на пошиття одного великого . Скільки метрів брезенту потрібно на пошиття п'яти малих наметів

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянов Максим.
1) 60 : 2 = 30 (м) - на 1 великий намет
2) 30 - 10 = 20 (м) - на 1 малий намет
3) 20 * 5 = 100 (м) 
Відповідь: на пошиття п*яти малих наметів потрібно 100 м брезенту.
Отвечает Денисенко Лена.
1)60÷2=30 (м)-на пошиття 1 великого намету
2)30-10=20 (м)-на пошиття 1 малого намету
3)20×5=100 (м)-на пошиття 5 малих наметів