Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину прямої х - у + 2 = 0 з колом х² + y²= 4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ярая Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ось


Отвечает Белянина Яна.

у=х+2 подставим в уравнение

х²+(х+2)²=4

х²+х²+4х+4=4, откуда 2х²-4х=0

2х*(х+2)=0, х=0 у=2 точка пересечения (0;2)

х=-2, у=-2+2=0 точка пересечения (-2;0)