Одна флешка коштуе 120грн.сколько флеок можно купить на 1180грн


Ответы на вопрос

Отвечает Боднарчук Александр.

120 грн - коштуэ 1 флешка, за умовою задачі.

1180 грн - коштують  всі флешки, за умовою задачі.

Тоді:

1180 : 120 = 9 цілих  100/120, отже:  

9 шт. -  флешок можна купити та ще залишиться у покупця:  

1180 - 120*9 = 1180 - 1080 = 100 грн.

Відповідь: 9 флешок.