Гануся й Іванко зібрали 112 яблук. Коли вони з'їли порівну яблук, то у Ганусі залишилося 62 яблука,

а в Іванка - 26. Скільки яблук зібрав Іванко. Допоможіть будь ласка..

Ответы на вопрос

Отвечает Шестопалова Анастасия.

62+26=88всего

112-88=24яблок съели двое

24/2=12яблок съел каждый

12+26=38яблок у Ивана