Першого дня автобус їхав 4 год зі швидкістю 70 км год, а другого 3 год зі швидкістю 84 км год

.знайди середню швидкість його руху за 2 дні.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Ксения.
1 день 4*70=280км
2 день 3*84=252 км
(280+252)/(4+3)=76 средняя скорость за два дня