Периметр прямокутної ділянки дорівнює 200 м. Визнач площу ділянки, якщо її довжина становить 53 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Данилина Елизавета.
1) 53+53=106
2)200-106=94
3)94:2=47
4)53*47=2491
Отвечает Жолобов Жека.
1)53+53=106
2) 200-106
3)94:2=47
4)53*47=2491