3 робітникі виготовили 110 деталів 1-3/11 усіх диталів 2-5/16 решти Скільки деталів виготовив 3

робітник? СРОЧНО!!! ХЕЛП МИ ПЛИЗ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Снегирёва Диана.

1) 1 - 3/11 = 11/11 - 3/11 = 8/11 частина - решта  (2 та 3 робітник разом),

2) 8/11 * 5/16 = 5/22 частина - 2 робітник,

3) 3/11 + 5/22 = 6/22 + 5/22 = 11/22 = 1/2 частина - разом 1 та 2 роб.,

4) 1 - 1/2 = 2/2 - 1/2 = 1/2 частина - 3 робітник,

5) 110 * 1/2 = 55 дет. - виготовив 3 робітник