Туристи пройшли 5/11 всього шляху. Знайди, скільки кілометрів їм залишилося пройти, якщо весь

шлях дорівнює 33 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Прутьян София.

1 способ.

1) 5/11 · 33 = 33 : 11 · 5 = 15 (км) - пройденный путь;

2) 33 - 15 = 18 (км) - осталось пройти.

- - - - - - - - - - - -

2 способ. Весь путь примем за единицу (целое).

1) 1 - 5/11 = 11/11 - 5/11 = 6/11 - оставшийся путь;

2) 6/11 · 33 = 33 : 11 · 6 = 18 (км) - осталось пройти.

Вiдповiдь: 18 км.