НА ДВУХ УЛИЦАХ 117 ДОМОВ НА ПЕРВОЙ - В ДВА РАЗА МЕНЬШЕ, ЧЕМНА ВТОРОЙ. СКОЛЬКО ДОМОВ НА КАЖДОЙ

УЛИЦЕ? ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Степан.

Відповідь:

Нехай на другій вулиці х будинків, тоді на першій х/2

х+х/2=117

знаходимо спільний знаменник

2х+х/2=3х/2

3х/2=117

3х=117*2

3х=234

х=78 будинків на 2 вулиці

78/2=39 будинків на першій вулиці

Покрокове пояснення: