Обчисліть значення виразу, вікористовуючи розподільну властивість множення: 1)93*24-27*24+66*76

2)82*46+82*54+135*18-18*35

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Елизавета.
1) 93*24-27*24+66*76=24*(93-27)+66*76= 24*66+66*76=66*(24+76)=66*100=6600

2) 82*46+82*54+135*18-18*35=82*(46+54)+18*(135-35)=82*100+18*100=
= 100*(82+18)=100*100=10000