Вчителька роздала дітям 60 зошитів в клітинку і стільки ж в лінійку. Після цього у неї залишилося

28 зошитів. Скільки зошитів було у вчительки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сосновская Таисия.

Ответ:

148 тетрадей

Пошаговое объяснение:

60+60=120 тетрадей вклетку и в линейку вместе раздала детям

120+28=148 тетрадей было у учительницы

Отвечает Третьяков Саша.

1) 60+60=120 (зошитів) - роздала вчителька

2) 120+28=148 (зошитів) - було у вчительки

Відповідь: 148 зошитів було у вчительки