Ромб диагональдарынын узындыктары 2 жане 3 сандарына пропорционал.Онын ауданы 12

см2(квадрат).Ромбтын диагональдарын табындар.

Ответы на вопрос

Отвечает Матий Слава.

2x*3x=12

6x^2=12

x^2=2

x=√2

2√2 , 3√2