задача на пошиття декорацій для шкільного театру купили 3 сувої зеленого атласу й 4 сувої білого,по

20 м у кожному.скільки грошей витратили на покупку,якщо ціна 1 м атласу 89 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Влад.

Пошаговое объяснение:

Зеленого  атласу - 3 сувої по 20 м

Білого атласу - 4 сувої по 20 м

1 м атласу - 89 грн.

Всього заплатили за атлас - ?

1) 3+4=7 сувоїв атласу купили

2) 7*20=140 м атласу було у 7 сувоях

3) 140*89=12460 грн. заплатили за весь атлас

Відповідь : всього витратили 12460 грн.