З харківа та запоріжжя одночасно назустріч один одному виїхали два туристи: на мотоциклі та на

моторолери .швидкість мотоциклах 55 км/ год ,а моторолери 30 км/год .через 3 години туристи зустрілися .яка відстань між містами

Ответы на вопрос

Отвечает Летаев Федя.
Расстояние пройденое мотоциклом:
S1 =v1*t= 35 * 3 =105 км.
растояние пройденное мороролером:
S2 = v2 * 3 = 30*3 = 90 км.
Растояние между городами  S:
S = S1 +S2 = 195 км.