Руда містить 70% заліза. Скільки треба взяти руди, щоб отримати 42 т заліза?


Ответы на вопрос

Отвечает Trifonova Masha.

Ответ:

Руда - 60 т

Пошаговое объяснение:

70% - 42 т, так как 70% = 0,7 от всей руды, то находим целое по части делением:

42 ÷ 0,7 = 420 ÷ 7 = 60 т - целое (100%)