На елеватор привезли 14 ц ячменю та 17 ц пшениці в однакових мішках,причому пшениці на 6 мішків

більше.Скільки мішків ячменю й скільки мішків пшениці привезли?

Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Марина.
17-14=3 ц (на 3 ц пшеницы больше,чем ячменя)                                                1ц=100кг  3*100=300кг                                                                                       300:6=50 кг зерна в 1 мешке                                                                            (14*100):50=1400:50=28 мешков ячменя                                                             (17*100):50=1700:50=34 мешка пшеницы