Пароплав долає відстань у 105 км проти течії річки за 7 год. За який час він здолає цю відстань за

течією річки, якщо швидкість течії дорівнює 3 км/год? Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Ялынко Ксюша.

1) 105 : 7 = 15 (км/ч) - скорость парохода против течения реки;

2) 15 + 3 = 18 (км/ч) - собственная скорость парохода;

3) 18 + 3 = 21 (км/ч) - скорость парохода по течению реки;

4) 105 : 21 = 5 (ч) - время в пути.

Вiдповiдь: за 5 год.

Отвечает Лысюк Максим.

105:7=15 (км\год) швидкість пароплава проти течії

15+3=18 (км\год) власна швидкість пароплава

18+3=21 (км\год) швидкість пароплава за течією

105:21=5 (год) витратить на весь шлях за течією

Відповідь: 5 годин.