У цистерну залили 12 т нафти, а потім двічі по 14 т. Після того, як з цистерни забрали 22 т у ній

залишилось 128 т нафти. Скільки тон нафти було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Сергей.

Х+12+2•14-22=128                                      Х+18=128                                                      Х=128-18                                                        Х=110 т нафти було спочатку