Знайдіть основу рівнобедреного трикутника (у см), якщо його периметр дорівнює 26 см, причому бічна

сторона на 4 см більша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Тетерина Оля.

Ответ:

6 см

Пошаговое объяснение:

x - основание

x + 4  + x + 4 + x = 26

3x = 18

x = 6 (см)

Отвечает Айтбай Бекнур.
основа x
. боковая сторона- x+4
x+x+4+x+4=26
3x=26-8
3x=18
x=18:3
x=6
основа треугольника - 6см
боковая сторона- x+4=6+4=10 см