велосипедист їхав зі швидкістю 14 км за год а машина в 6 разів більше. яка відстань буде між ними

через 3 години розвязок задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Марисова Алиса.
14*6=84 км/год швидкість машини
84-14=70 км/год швидкість сближення
70*3=210 км буде між ними 
==================