Помогите ДАМ 40 БАЛЛОВ З двох сілодночасно вийшли два пішоходи і зустрілися через 1.5

год.Відстань між селами 12.3 км. Швидкість одного пішохода 4.4 км год.Знайти швидкість другого пішохода

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катерина.
1) 12.3:1.5=8.2(км|ч) общая скорость.
2) 8.2-4.4=3.8(км|ч)
Ответ: скорость второго пешехода 3.8 км|ч.