Площа прямокутника дорівнюе 5,92 см. кв., а одна з його сторін - 3,7 см. Знайдіть периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Тамайчук Настя.

a-3,7 cm

S- 5,92 cm2

P-?

S=a*b

b=S/a

b=5,92/3,7

b=1,6 cm

P=2(a+b)

P=2*(3,7+1,6)

P=10 ,6 cm

Отвечает Дюджок Арсен.

Знаходимо другу сторону прямокутника.

5,92:3,7=1,6 (см)- знайдена друга сторона.

Формула периметра прямокутника: P= (a+b)*2

a=3,7 см

b=1,6 см (знайшли за першою дією)

P= (3,7+1,6)*2=5,3*2=10,6 см

Відповідь: P=10,6 см