Поможіть скласти рівняння 2652÷(271-ікс)=204


Ответы на вопрос

Отвечает Візер Андрій.

Пошаговое объяснение:

2652÷(271-х)=204

204(271-х)=2652 |:204

13:(271-х)=1

271-х=13

-х=13-271

х=258