Периметр прямокутника дорівнює 24 см. Ширина прямокутника - 4 см.Знайдіть довжину прямокутника.

Розвяжи попередню задачу склавши вираз (24-4* 2):2

Ответы на вопрос

Отвечает Poroshenko Daniil.
4+4=8
24-8=16
16÷2=8
(8+4)×2=24 см.периметр