Першого дня у магазині купили 4 упаковки зошитів, а другого 7 таких самих упаковок. Причому першого

дня купили на 36 зошитів менше, ніж другого. Скільки зошитів купили першого дня, а скільки другого​

Ответы на вопрос

Отвечает Гомбоев Чимит.

1) 7 – 4 = 3 (уп.) — на стільки більше упаковок купили другого дня, ніж першого.

2) 36 : 3 = 12 (з.) — зошитів у одній упаковці.

3) 12 • 4 = 48 (з.) — зошитів купили першого дня.

4) 12 • 7 = 84 (з.) — зошитів купили другого дня.

Відповідь: 48 зошитів купили першого дня, а 84 зошити – другого дня.

Отвечает Тимофеев Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

В упаковці - х зошитів, тоді

першого дня купили 4*х, а другого дня 7*х.

7*х-4*х=36 ( різниця в кількості зошитів між першим та другим днем)

3х=36

х=12

Отже в одній упаковці - 12 зошитів, тоді

першого дня купили 4*12=48 зошитів, а другого дня - 7*12=84 зошити