Уранці в касі було 780грн.За день видали 540грн..а прийняли 430грн.Скільки грошей стало в касі на

кінець дня.спробуй розв;язати задачу різними способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Антон.

780-540=240(гр) осталось в касе

240+430=670(гр) стало в касе

ответ : в касе стало 670 гр

780-540+430=670(гр) стало в касе

ответ : в касе стало 670 гр