Двоє вершників рухаються назустріч один одному.Швидкість одного з них дорівнює 12 км/год,

щостановить 8/9швидкості другого.Через який чам вони зустрінуться, якщо зараз між ними 17км.

Ответы на вопрос

Отвечает Велиев Садиг.

1) 12/8*9=3/2*9=27/2=13 1/2 км/год - швидкість 2 вершника

2) 12+13 1/2=25 1/3 км - шлях за 1 год який подолають оба вершника

3) 17:25 1/2=17:51/2=17*2/51=2/3 год =60:3*2=40 хвилин вершники зустрінуться