5. Обчисліть діаметр кола, якщо довжина кола дорівнює 40π см. Помогите пожалуйста(


Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Знайдемо діаметр кола з формули довжини кола. Довжина кола с=πD. звідки D=c\π=40π\π=40 cм.

Відповідь: 40 см.

Отвечает Абалина Диана.

длина окружности равна  \pi d
 40\pi =\pi d
отсюда d=40