Висота ЕК трикутника DEF ділить його сторону DF на відрізки DR і KF.Знайдіть сторону DE якщо

EF=15см KF=12см D=60*

Ответы на вопрос

Отвечает Дикий Владимир.
1)ЕK=EF^2-KF^2=225-144=81^2=9(см)
2)DE=9*sin60=9/2*корень из 3
Ответ:DE=9/2*корень из 3