ГАННУСІ МИНУЛО 10 РОКІВ І 2 МІСЯЦІ СКІЛЬКИ ЦЕ МІСЯЦІВ


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оксана.

1 рік це 12 місяців, а 10 років це 10*12=120 місяців , виходить що Ганнусі

120+2=122 місяців

Отвечает Бембеева Светлана.

10 лет 2 мес = 10*12 мес+2 мес=120 мес+2 мес=122 мес