Розв'яжіть задачу: Довжина усіх ребер прямокутного паралелепіпеда дорівнює 56 метров, два його

виміри - 5 метрів і 9 сантиметрів. Знайдіть третій вимір цього паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанов Роман.

4 · (a + b + c) - сумма длин всех рёбер прямоугольного параллелепипеда

1 м = 100 см

а = 5 м = 500 см - первое измерение

b = 9 см - второе измерение

с - ?

----------------------------------------------------------

4 · (500 + 9 + с) = 5 600

509 + с = 5 600 : 4

509 + с = 1 400

с = 1 400 - 509

с = 891 (см) - третье измерение

Вiдповiдь: 8 м 9 дм 1 см.