Обчислити об"єм правильної трикутної призми, сторона основи якої дорівнює 20сантиметрів , а

висота-9сантиметрів.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Даша.
V = S(основ.)*h. S()=a^2√3/4, где а- сторона треугольника. S(основ.)=400√3/4=100√3 кв. см.    V=100√3*9=900√3 куб. см