Знайди площу площу прямокутника ширина якого 9дм, що складає одну четверту від його довжини


Ответы на вопрос

Отвечает Белозерцева Мария.

1) 9 * 4 = 36 (дм.)
2) S = 9 * 36 = 324 (дм 2)
Ответ: S = 324 дм2