ПОМОГИТЕ СРОЧНО ОЧЕНЬ НУЖНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Потяг, довжиною 50 метрів рухається зі швидкістю

30 м/с. Знайдіть час, який йому знадобиться, щоб повністю переїхати через міст довжиною 430 метрів. Відповідь вкажіть у секундах.

Ответы на вопрос

Отвечает Борняков Игорь.

Ответ:

716 2/3 сек.

Пошаговое объяснение:

t=S/V

50:30=5/3 сек - время прохождения 1 метра пути.

430*5/3=2150/3=716 2/3 сек - время прохождения 430 м пути.

Отвечает Левитцкий Саша.

1) 50:30=50/30=5/3 сек - проходит 1 м

2) 430*5/3=2150/3=716 2/3 сек - проходит 430 м