С украинской книги задания. Дайте , ответ, пожалуйста. Піднесіть до квадрата вираз 0,3ах в кубі .

Знайдіть число, половина якого більша від його п 'ятої частини на 2,8. Знайдіть число, сьома частина якого менша від його половини на 3,5

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Никита.
1) условие не понял
2) 0,5*х-0,2*х=2,8⇒0,3*х=2,8⇒х=28/3=9 1/3.
3) х/2-х/7=3,5⇒5*х/14=3,5⇒5*х=49⇒х=49/5=9,8.