У скільки разів об'єм куба ребро якого дорівнює 4 см менший від об'єму куба

ребро якого дорівнює 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.
Обьем куба с ребром 4 см = 4*4*4 = 64см3.
12см - 12*12*12 = 1728см3.
1728/64 = 27раз.