Помогите . (an)-арифметична прогресія,a1=-2,a3=4.Знайдіть різницю прогресії. А) -6; Б) 3; В) 6;

Г) 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Ангелина.
A(2) (як другий член арифметичної прогресії) = (a(1)+а(3))÷2
а(2)=(-2+4)÷2=2÷2=1
а(n)=а(1)+(n-1)d
а(2)=а(1)+d
d=а(2)-а(1)=1-(-2)=1+2=3