Обчислити значення виразу і відповідь округлити до десятих а) 6,25:0,8-5,125=?б) 0,05:0,4+1,125=?


Ответы на вопрос

Отвечает Gorbul Vasya.
А) примерно 2,7
б)примерно 1,2
Отвечает Иманова Бекзада.
6,25:0,8-5,125=7,8125-5,125=2,6875.
0,05:0,4+1,125=0,125+1,125=1,25