Кожна із трьох різних фірм може виконати самостійно усю необхідну роботу за 6, 8 і 9 днів

відповідно. За скільки днів виконають усю роботу три згадані фірми, працюючи одночасно і не заважаючи одна одній ?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Артемий.
Производительность работы - как скорость работы у этих фирм
V1 = 1/6   V2 = 1/8  V3 = 1/9
Работают вместе- суммируем - НОК(6,8,9) = 72
Vc = (12 + 9 + 8)/72 = 29/72
А теперь находим время совместной работы.
T = S : Vc = 72/29 =  2 14/29 дня  ≈ 2,48 дня ≈ 59,5 часов - ОТВЕТ