Діти збирали гриби. Василько зібрав 46% усіх грибів, Петрик -32%, а Оленка – решту 44гриби. Скільки

всього грибів було зібрано?

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанов Александр.
100-(46+32)=22 % собрала Аленка
44:22=2 гриба это 1 %
46*2=92 гриба собрал Вася
32*2=64 гриба собрал Петя
64+92+44=200 ГРИБОВ ВСЕГО СОБРАНО