довжина садка 70м,ширина на 34 менша.1/3 садка займають яблуні,а решту. площі інші дерева.Яку площу

займають фруктові дерева ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хачкинаян Михаил.

a = 70 м - длина сада

b = 70 - 34 = 36 м - ширина

S = a · b = 70 · 36 = 2520 м² - площадь сада

2520 · 1/3 = 2520/3 = 840 м² - занимают яблони

2520 - 840 = 1680 м² - остальные деревья

Вiдповiдь: 840 м².