х>15 жəне х<15 теңсіздігінің бір айнымалысы бар модульді теңсіздік арқылы жақыңдар . Өтініш

көмектесіңіздерші

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Анастасия.
×>15÷15=1×2890=2890×4567=12345