Сума трьох чисел -860. Сума першого і другого чисел дорівнює 560,а другого й третього -450. Знайди

кожне число.

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Фарида.

Ответ:

410,150,300

Пошаговое объяснение:

860-560= 300 -это третье число

450-300=150 -это второе число

860-300-150=410- третье