Михайлик з'їв три чверті від усього печива . Чому дорівнює відношення кількості печива , що

залишилося , до кількості печива , що з'їв Михайлик ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сагитов Артур.

Все печиво приймаємо за одиницю.

1 - 3/4 = 1/4 (печива) залишилась

1/4 : 3/4 = 1/3 це відношення кількості печива, що залишилось до кількості з"їденого печива

Відповідь: 1:3.

або:

Все печиво це чотири чверті. (4/4)

Три чверті Михайлик з"їв. (4/4 - 3/4 = 1/4)

Одна чверть залишилася.

Отже, відношення  кількості печива, що залишилося, до кількості печива, що з'їв Михайлик дорівнює один до трьох

1/4 : 3/4 = 1/4 * 4/3 = 1/3

Отвечает Кяргин Егор.

Все печенье  примем за 1 целое. Тогда 3/4 от единицы - это 3/4, осталось съесть 1-3/4=4/4-3/4=1/4

Отношение количества оставшегося к количеству съеденного равно

(1/4)/(3/4)=1/3