Вода в речке содержит 10% разных примесей.Пить воду можно,если примесей не больше 1%.Сколько

родниковой воды нужно добавить в 300 грамм речной ,чтоб концентрация примесей была не больше 1%?

Ответы на вопрос

Отвечает Даниил Ахмедов.

В 300 грам річної води 10% домішок = 300*0,1 =30г домішок. Для того щоб, водна стала питною потрібно щоб обрахована кількість домішок складала 1 %, тобто 30г = 1% Звідси слідує, що об'ємо води має бути 30 * 100 = 3000г. Так як у нас є вже 300 грам річкової води, лишилось додати 3000 - 300 = 2700 грам джерельної води.

Відпоідь: 2700г.