Двоголовий дракон з'їв на обід 268 шампіньйонів, причому одна з голів з'їла у 3 рази менше, ніж

друга. Скільки шампіньйонів з'їла кожна голова?

Ответы на вопрос

Отвечает Покровский Павел.

І голова з`їла 1частину грибів

2 голова - 3частини грибів

1) 1+3=4- частини становлять 268 грибів

2) 268:4=67(гр). - з`їла І голова

3) 268-67=201(гр).- з`їла ІІ голова.

 

ІІ спосіб:

 

І - х грибів    }   268гр.

ІІ - 3х грибів }

 

х+3х=268

4х=268

х=268:4

х=67(гр). - з`їла І голова

268-67=201(гр) - з`їла ІІ голова

Отвечает Федоров Кирилл.

268/4=67

67*3=201 Одна голова

67 Вторая голова

Ответ: одна голова сьела 201 грибов вторая 67 грибов.