Висота конуса дорівнює 5см,а радіус основи 12см.Знайти площу повноі поверхні конуса.ТЕРМІНОВО!


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Дано конус, h=5 см, R=12 см
Знайти S пов

Розв'язання

Позначимо вершину конуса S, центр основи О, тоді радіус основи ОА, твірна l=SA

1) ∆SOA, <SOA=90°. За теоремою Піфагора
SA²=SO²+OA²
SA²=5 ²+12²=25+144=169
SA=13 см

2) S пов=πRl+πR²=πR(l+R)=12π(13+12)=12π×25=300 см²

Відповідь: 300 см²